ROTAX SERVİS MERKEZİ TÜRKİYE

BİZ KİMİZ ROTAX UÇAK MARİN LİNKLER İLETİŞİM

 

Hakkımızda: 1996’da İstanbul’da kurulan, 1999’da Adana’ya taşınan AirConsult firmasının sayfasına hoşgeldiniz. Sizlere danışmanlık, servis, ve havacılık tutkunlarını memnun etmesinin yanı sıra, devlet ve reklam organizasyonlarının da değerini arttıracak ürünler sağlamaktayız.

Servis alanlarımız: Genel havacılık danışmanlığı, hafif uçak satış ve servisi, helikopter ve WIG, ROTAX® uçak motorları, avionik ve elektronikler ile birlikte deniz ulaşımında yeni teknolojiler (katamaran). SPRUCE, FLYSYNTHESIS and MAGNI uçaklarının resmi distribütörüyüz. Ayrıca Türkiye’deki resmi ROTAX® Servisi olarak tüm ROTAX® motorlarını sunuyoruz: fabrika çıkışlı motorlar ve tüm 2 ve 4 pistonlu ROTAX® motorlarına uygun yedek parçalar bizim aracılığımızla veya bakım noktalarımızda mevcuttur.

Hafif uçak ve helikopter: turistik uygulamalar, uç eğitimi, tarım ilaçlama ve polenleme, gözlemleme, canlı video çekimi (gündüz-gece-infrared)

Uçak avionikleri: VFR ve IFR uçuşları için Nav/Com/Gps aletleri ve otopilot.

Uçak elektronikleri: Gece/gündüz kayıtları için IR ve LRF dedektörleri ile oynar başlıklı video sistemi.

Uçak parçaları: Her türlü genel havacılık yedek parçaları.

Uçak motorları: ROTAX® uçak motorları temini, parçaları ve bakımı.

Marin: Yolcu taşıma, off-shore ve sahil güvenlik uygulamaları için yeni, yüksek hızlı uçan tekneler ve katamaranlar.

 

 

 Felsefemiz:

AirConsult, Türkiye ve Orta Doğu’da 1996’dan beri genel havacılık sektöründe iş yapan bir firmadır. Başarılarımızdan gurur duyuyoruz, fakat ilerisi için de çaba harcıyoruz.

Küçük bir işletme olmamızın iyi yanı herkesle daha yakından ilgilenebiliyor olmamızdır. Bunun sonucu; güncel pazarda küçük uçakta birinci sınıf değeri sağlayan eğitimli ve kendini adamış başarılı zanaatkarlardan oluşan bir ekiptir.

1996’da tek kişilik küçük bir firma olarak işe başladığımızda dürüstlük ve güvenin gelecek başarılarımızda ana etken olduğunu düşündük, ve haklıydık da. Bugün hala bu değerlere inanıyoruz ve her işimizde uyguluyoruz.

Genel havacılık endüstrisinde zorlukları ve fırsatları anlama konusunda kendimize güveniyoruz. Şirketimiz mükemmelliğe önem verir, ve bunu tüm servislerimizde de bulunmaktadır. Müşterilerimiz en kıymetlimizdir, ve bizler kendimizi müşterilerin ihtiyaçlarına adadık.

Biz AirConsult olarak, herkese aileden biriymiş gibi davranırız…

 

 

 

Peter J. Girmann, kurucu ve genel müdür

 

 

 

 Sertifikalarımız:

 

Air Operator Trademark TSE ISO

 

 

Policies & Privacy

First posted: December  1993     Last Revision: January 2016

Copyright © 2003 AirConsult Aviation Marine & Tourism Tic. Ltd. Sti. - All rights reserved