ROTAX SERVİS MERKEZİ TÜRKİYE

BİZ KİMİZ ROTAX ONARIM LİNKLER İLETİŞİM

 

Hakkımızda: 1996’da İstanbul’da kurulan, 1999’da Adana’ya taşınan AC firmasının sayfasına hoşgeldiniz. Sizlere danışmanlık, servis, havacılık ve denizcilik tutkunlarını memnun etmesinin yanı sıra, devlet ve reklam organizasyonlarının da değerini arttıracak ürünler sağlamaktayız.

Servis alanlarımız: Genel havacılık danışmanlığı, hafif uçak satış ve servisi, helikopter ve ROTAX® uçak motorları, avionik ve elektronikler. Ayrıca Türkiye’deki resmi ROTAX® Servisi olarak tüm ROTAX® motorlarını sunuyoruz: fabrika çıkışlı motorlar ve tüm 2 ve 4 pistonlu ROTAX® motorlarına uygun yedek parçalar bizim aracıığımızla veya bakım noktalarımızda mevcuttur.

Uçak avionikleri: VFR ve IFR uçuşları için Nav/Com/Gps aletleri ve otopilot.

Uçak elektronikleri: Gece/gündüz kayıtları için IR ve LRF dedektörleri ile oynar başlıklı video sistemi.

Uçak parçaları: Her türlü genel havacılık yedek parçaları.

Uçak motorları: ROTAX® uçak motorları temini, parçaları ve bakımı.

 

 

 Felsefemiz:

AC-HAVACILIK, Türkiye ve Orta Doğda 1996’dan beri genel havacılık sektöründe iş yapan bir firmadır. Başarılarımızdan gurur duyuyoruz, fakat ilerisi için de çaba harcıyoruz.

Küçük bir işletme olmamızın iyi yanı herkesle daha yakından ilgilenebiliyor olmamızdır. Bunun sonucu; güncel pazarda küçük uçakta birinci sınıf değeri sağlayan eğitimli ve kendini adamış başarılı zanaatkarlardan oluşan bir ekiptir.

1996’da tek kişilik küçük bir firma olarak işe başladığımızda dürüstlük ve güvenin gelecek başarılarımızda ana etken olduğunu düşündük, ve haklıydık da. Bugün hala bu değerlere inanıyoruz ve her işimizde uyguluyoruz.

Genel havacılık endüstrisinde zorlukları ve fırsatları anlama konusunda kendimize güveniyoruz. Şirketimiz mükemmelliğe önem verir, ve bunu tüm servislerimizde de bulunmaktadır. Müşterilerimiz en kıymetlimizdir, ve bizler kendimizi müşterilerin ihtiyaçlarına adadık.

Biz AC-HAVACILIK olarak, herkese aileden biriymiş gibi davranırı

  

Peter J. Girmann, kurucu ve genel müdür

 

 

 

 Sertifikalarımız:

 Supplier Org.    Trademark    TSE    ISO

 

 

 

Policies & Privacy

First posted: December  1993     Last Revision: January 2020

Copyright © 2016 AC-HAVACILIK Tic. Ltd. Sti. - All rights reserved